Hakkımızda

www.alpinoutdoor.com HAKKINDA
2010 yılında hizmete giren mağazamız (Alpin Outdoor) doğunun en büyük ve en kapsamlı Outdoor mağazasıdır. Erzurum’da ''Soğuk Şehre Sıcak Çözümler’’ slagonu ile çıktığımız yola tüm Türkiye’ye doğa sporları malzemeleri ve aktivitelerini ulaştırmayı hedeflemekteyiz. Mağazamız sadece satış odaklı çalışmamaktadır. Aynı zamanda siz değerli dostlarımızı doğa sporları ile tanıştırıyoruz. Mağazamızın katkılarıyla DADAK Doğa Sporları İhtisas Kulübünü (www.dadak.org) yaşatıyoruz. Desteklediğimiz kulüp bünyesinde Dağcılık,Doğa Yürüyüşü (Trekking) , Kaya Tırmanışı,Tur Kayağı, Kano, Rafting ve Dağ Bisikleti aktivitelerini sizlerin hizmetinize sunuyoruz. Doğa sporları yaygınlaştırmak için yaptığımız aktivitelerden kesinlikle kar amacı elde etmiyoruz. Dağcılık, Kaya Tırmanışı,Dağ Bisikleti, Tur Kayağı,Kano ve Rafting branşlarında I. - II. - III. Derece Antrenörlük belgeli eğitmenler eşliğinde sizleri bu branşlarla tanıştırıyoruz. Tur Kayağı turları,doğa yürüyüşleri ve dağ tırmanışlarına Türkiye’nin en deneyimli dağ rehberleri ile sizlere eşlik ediyoruz. Alpin OUTDOOR ekibi olarak Dağcılık, Kaya Tırmanışı,Dağ Bisikleti, Tur Kayağı,Kano ve Rafting branşlarında I. II.- III. Derece Antrenörlük belgeli sporcular eşliğinde eğitim ve aktiviteler organize ediyoruz.
Şirketimiz bünyesinde doğa turizmi aktivitelerini TURSAB -9284 acente numaralı Summit Travel Turizm ile yapmaktayız. Acentemizi faaliyetlerini www.alpintur.com üzerinde yayınlamaktadır. 
Kulübümüz, mağazamız ve yetkili federasyonların desteğiyle yetiştirdiğimiz sporculara dağ rehberliği, yüksek işler, arama kurtarma ekipleri vb. çeşitli alanlar da iş imkanları sağlıyoruz. Ayrıca mağazamız bünyesinde endüstriyel dağcılık hizmetleri de sunmaktayız.
Mağazamızın zemin katında bulunan 60 m2 lik yapay tırmanış duvarını da ( Boulder Alpin) ücretsiz olarak hizmetinize sunuyoruz. Deneyimli çalıştırıcılarımızla sizler için antrenman programları oluşturarak gelişiminize katkıda bulunuyoruz.
Mağazamızın Erzurum'da biri Yakutiye , diğeri Palandöken'de olmak üzere  iki fiziki şubesi bulunmaktadır. Ayrıca bir çok alışveriş portalında (N11, Trendyol , Hepsiburada , Amazon, Çiçek Sepeti, PttAvm...) mağazamız bulunmaktadır.

 
Yükleniyor...